ניתוח הרמת חזה

 ניתוח הרמת חזה הוא ניתוח המיועד לתקן חזה נפול ומרוקן.

בניתוח זה נעשה תיקון ועיצוב של השד הנפול על ידי מיקום העטרה והפטמה במקום גבוה יותר והקטנת מעטפת העור. באם נפח השד קטן ניתן להגדילו על ידי שתל סיליקון.

 • שדיים נפולים
 • חזה צינורי או אסימטריה
 •  הפטמה והעטרה נמצאות מתחת לכפל השד
 • חזה נפול ומרוקן אחרי לידה
 • חזה נפול כתוצאה מירידה קיצונית במשקל
 • חזה נפול כתוצאה משדיים גדולים וכבדים

כמו בכל ניתוחים פלסטיים התייעצות עם כירורג פלסטי הינה שלב הכרחי.

בפגישה הראשונה עם ד״ר הלן קסטיאל גרין ולאחר בדיקת השד, תסביר ד״ר גרין למועמדת לניתוח הרמת חזה את פרטי הניתוח, אופן ההרדמה והסיכונים הכרוכים בניתוח. המועמדת תעבור בדיקה כללית ובדיקות דם ובהתאם לגילה יוחלט על ביצוע צילום ממוגרפיה (צילום של השד) או אולטרסאונד של השדיים.

 

ד״ר הלן קסטיאל גרין פיתחה שיטה ייחודית לפיסול שדיים אשר גובשה במהלך 20 שנות עבודתה בבית חולים הדסה עין כרם במחלקה לכירורגיה פלסטית.

הניתוח מתבצע בטכניקה אשר מרימה את השד למקומו האנטומי שהינו בגובה אמצע הזרוע ומרים את הפיטמה בגובה הקפל התת שדי, במינימום צלקות. גודל השד תלוי במבנה גופה וצורת שדייה המקוריות של המטופלת . 

התוצאה של ניתוח: צורת השד נשמרת לאורך זמן.

 

בפגישת ייעוץ תקבלי הסבר מפורט מה מתאים לך באופן אישי על-מנת להשיג תוצאות מרביות.

איך ארגיש ביום הראשון לאחר הניתוח?

בימים הראשונים לאחר הניתוח את עלולה לחוש כאבים בחזה, נפיחות ואודם באזור התפרים .החבישות מוסרות לאחר יומיים התפרים נספגים מעצמם.

 

 

צלקות: למרות שצלקות הינן תוצאה ולא סיבוך- ברוב המקרים  הצלקות נעשות דקות יותר עם הזמן.לעיתים כאשר הצלקות מעובות  יש צורך בטיפולים נוספים כגון הזרקת סטרואידים, או חבישת לחץ .

זיהום: סיבוך נדיר. במקרים חריגים יש צורך בהוצאת השתל אם הרמת חזה מלווה בהגדלה.

הפרעה בתחושה: לפעמים קיימת הרגשה של חוסר תחושה או רגישות יתר של הפטמות. בדרך כלל התחושה חוזרת להרגשה נורמלית. לעתים נדירות פגיעה זו עלולה להיות תמידית.

ד״ר הלן קסטיאל גרין פיתחה שיטה ייחודית לפיסול שדיים. זוהי שיטה ייחודית שגובשה במהלך 20 שנות עבודתה בבית חולים הדסה עין כרם במחלקה לכירורגיה פלסטית.

ד״ר גרין מנתחת בטכניקת עיצוב והרמה האסתטית  של השד במינימום צלקות תוך כידי התחשבות במבנה גופה וצורת שדייה והמתאימות לגילה של המטופלת . תוצאת הניתוח: צורת השד נשמרת לאורך זמן.

 •  מעל 20 שנות ניסיון בכל סוגי הניתוחים הפלסטיים והאסתטיים
 • ניסיון 20 שנה כרופאה בכירה בבית חולים הדסה במחלקה לכירורגיה פלסטית – שחזור השד 
 • מיישמת שיטה יחודית לפיסול השדיים במראה טבעי עם מינימום צלקות
 • פיסול שדיים מותאם אישית למבנה גופה וגילה של המטופלת
 • ניסיון של אלפי ניתוחי שדיים 
 • אלפי לקוחות מרוצות מהתוצאה 
 • חוויה של ״ אני בידיים טובות״: יחס אישי, מקצועיות, הקשבה לצרכים שלך,  התאמה למה שמתאים לך ומה שאת צריכה.

תמונות הרמת חזה לפני - אחרי

תמונות ניתוח הרמת חזה לפני ואחרי. ד״ר הלן קסטיאל גרין פיתחה שיטה ייחודית לפיסול שדיים אשר גובשה במהלך 20 שנות עבודתה בבית חולים הדסה עין כרם במחלקה לכירורגיה פלסטית.
תמונות ניתוח הרמת חזה לפני ואחרי. ד״ר הלן קסטיאל גרין פיתחה שיטה ייחודית לפיסול שדיים אשר גובשה במהלך 20 שנות עבודתה בבית חולים הדסה עין כרם במחלקה לכירורגיה פלסטית. הניתוח מתבצע בטכניקה הבאה: נעשה חתך בקפל התת שדי דרכו מוכנס שתל. הגדלה אסתטית של השד נעשית במינימום צלקות תוך כדי התחשבות במבנה גופה וצורת שדייה והמתאימות לגילה של המטופלת . תוצאות הניתוח: צורת השד נשמרת לאורך זמן.

הרמת חזה - שאלות נפוצות

לתקופה של 6 שבועות  לאחר ניתוח הגדלת חזה יש להימנע מהרמת משקל כבד.

יש להימנע מפעילות ספורטיבית אינטנסיבית במשך שישה שבועות. 

אין לחשוף את השדיים לשמש. קרני השמש מעכבות את תהליך ההחלמה והן עלולות לגרום לפיגמנטציה של הצלקות.

 יש להימנע מעישון ושתיית אלכוהול במשך כחודש לאחר הניתוח.

בדרך כלל הצלקות עוברות תהליך ריפוי.  הן אדומות בתחילה ונעשות דקות ובהירות יותר עם הזמן. אם הן מעובות  יש צורך בטיפולים כגון הזרקת סטרואידים וחבישת לחץ ולעיתים נדירות יש צורך בניתוח לתיקון הצלקות.

במקרים בהם הכל תקין אפשר לחזור לפעילות מינית כעבור 6 שבועות . בכל מקרה יש צורך להתייעץ עם ד״ר גרין  מאחר וזמני החלמה שונים מאישה לאישה.

ניתוח הגדלת חזה ניתן לבצע מגיל 18.

 השינויים לאחר ניתוח הרמת חזה נשארים קבועים. עם זאת, ישנם גורמים שעלולים להשפיע על תוצאות הניתוח לאורך זמן, כגון: עלייה במשקל, לידה, הנקה, גמישות העור.

כן,

לאחר הרמת החזה עשויה להיות פגיעה ביכולת להניק, כתוצאה מפגיעה בצינורות החלב במהלך הניתוח.

לתיאום פגישת ייעוץ

השאירו פרטים ונחזור אליכם

אולי יעניין אותך גם...

דילוג לתוכן